Spolupráce formou API

Naši on-line kalkulačku můžete integrovat do svého prostředí. Ať už potřebujete využít kalkulačku pro interní systém, či jako nástroj pro Vaše klienty pod Vaší značkou na Vašich webových stránkách - jste tu správně.

Požádejte nás o klíč k testovacímu API. Během pár minut můžete vyzkoušet, jak spolupráce s námi funguje po technické stránce.

Jak systém funguje

Algoritmus systému www.odhad-zdarma.cz funguje na týdenní bázi. Každý týden se aktualizují veškerá data a cenové hladiny s přesností na číslo popisné, popřípadě na část obce. Náš systém pro výpočet odhadu tržní ceny nemovitostí pracuje s obsáhlým algoritmem. On-line zpracovává vstupní data, která získává z veřejně dostupných zdrojů a z informací jednotlivých institucí veřejné správy. Dále na našem projektu spolupracují odborníci na realitní trh po celé ČR, kteří nám pomáhají neustále zpřesňovat výsledky a jednotlivé části výpočtu.

Individuální potřeby odběratelů přes API

Náš systém je stavěn modulárně a dokážeme uspokojit potřeby každého našeho odběratele. Systém má interně násobně více parametrů než je spuštěno ve veřejné verzi. Pokud máte specifické požadavky, neváhejte nás kontaktovat.

Testovací klíč

Pracuje stejně jako plná produkční verze, ale zobrazuje náhodné výsledky výpočtu.

Plná produkční verze

Pro plnou spolupráci a cenovou nabídku nás prosím kontaktujte na e-mail: [email protected]

Zažádat o zkušební API klíč