Jak to funguje?

Proč to děláme

Rychlým a jednoduchým ověřením tržní ceny Vaší nemovitosti s námi zlepšujete české realitní prostředí, které kvůli absenci komplexního realitního zákona nemá takřka žádná pravidla. I proto se na něm pohybuje spousta vychytralých agentů a realitních kanceláří, které mohou snadno využít neznalosti svých klientů při stanovení tržní ceny, a to jak při prodeji, tak při pronájmu.

S námi si můžete ověřit cenu Vaší nemovitosti a předejít možným finančním ztrátám.

Tato služba je samozřejmě i pro kupující či nájemce, kteří si chtějí jednoduše a rychle ověřit cenu svého vysněného bydlení.

Jak to funguje

Naši službu jsme pro Vás vyvinuli na základě mnohaletých zkušeností na pražském realitním trhu.

Odhad tržní ceny je stanoven na základě údajů z několika různých zdrojů, jako jsou například informace z katastru nemovitostí o realizovaných prodejích, cenové mapy, inzerce atd. Dále je výpočet upraven námi vyvinutým algoritmem. Existují samozřejmě i atypické nemovitosti, u kterých může být odhad tržní ceny nepřesný, proto doporučujeme využít náš tým a zdarma požádat o upřesnění tržní ceny.

Celá služba Online kalkulačka funguje bez lidského faktoru, zdarma a bez zadávání kontaktních údajů. Výjimkou je situace, kdy s námi potřebujete být z jakéhokoliv důvodu v kontaktu. V případě, že uvažujete o prodeji své nemovitosti, doporučujeme využít naši službu Odhad od specialisty. U této služby provádí detailní výpočet specialista a tento odhad je pro Vás také zdarma.

 

Získat odhad zdarma