Jak to funguje?

Proč to děláme

Rychlým a jednoduchým ověřením tržní ceny Vaší nemovitosti s námi zlepšujete české realitní prostředí, které kvůli absenci komplexního realitního zákona nemá takřka žádná pravidla. I proto se na něm pohybuje spousta vychytralých agentů a realitních kanceláří, které mohou snadno využít neznalosti svých klientů při stanovení tržní ceny, a to jak při prodeji, tak při pronájmu.

S námi si můžete ověřit cenu Vaší nemovitosti a předejít možným finančním ztrátám.

Tato služba je samozřejmě i pro kupující či nájemce, kteří si chtějí jednoduše a rychle ověřit cenu svého vysněného bydlení.

Jak to funguje

Naši službu jsme pro Vás vyvinuli na základě mnohaletých zkušeností na realitním trhu.

Odhad tržní ceny je stanoven na základě údajů z několika různých zdrojů, jako jsou například informace z katastru nemovitostí o realizovaných prodejích, cenové mapy, inzerce atd. Dále je výpočet upraven námi vyvinutým algoritmem. Existují samozřejmě i atypické nemovitosti, u kterých nelze automaticky určit odhad tržní ceny. Pro tento případ máte k dispozici naše realitní specialisty.

Celá služba Online kalkulačka funguje bez lidského faktoru, zdarma a bez zadávání kontaktních údajů. Výjimkou je situace, kdy s námi potřebujete být z jakéhokoliv důvodu v kontaktu. V případě, že uvažujete o prodeji své nemovitosti, doporučujeme využít naši službu Odhad od specialisty. U této služby provádí detailní výpočet specialista a tento odhad je pro Vás také zdarma.

 

Získat odhad zdarma