Ceny nemovitostí

Online kalkulačka zdarma, rychle a bez kontaktních údajů

Online kalkulačka

Hledáte svůj vysněný domov, nebo chcete jen pro zajímavost znát orientační hodnotu vaší nemovitosti? Online kalkulačka je tady pro Vás. Tato služba funguje on-line bez lidského faktoru, zdarma a zároveň po Vás nevyžaduje kontaktní údaje.

Odhad od specialisty

Přemýšlíte o prodeji nebo pronájmu Vaší nemovitosti? Základem úspěchu je dobře stanovená tržní cena. Přesnou tržní cenu získáte díky naší službě Odhad od specialisty.

Ceny nemovitostí

Vývoj cen nemovitostí prochází neustálými změnami a pro určení ceny nemovitosti je tak nezbytné neustálé sledování trhu s nemovitostmi. Stanovit tržní cenu nemovitosti není vůbec jednoduché, protože jen prohlížení inzerátů pro porovnání cen nemovitostí nestačí.

On-line kalkulačka Odhad-zdarma.cz

Zpracovává při stanovení tržní ceny nemovitosti údaje z několika různých zdrojů. Patří k nim informace z katastru nemovitostí o realizovaných prodejích, cenové mapy, inzeráty realitních portálů a realitních kanceláří a další. Výpočet je pak upraven speciálně vyvinutým algoritmem a výsledky jsou revidovány odborníky. Existují samozřejmě i nestandartní a atypické nemovitosti, u kterých nelze automaticky určit odhad tržní ceny. Pro tento případ jsou vám k dispozici naši realitní specialisté.

Cenová mapa nemovitosti

Cenové mapy domů, bytů a pozemků vychází z dat o skutečných prodejích nemovitostí a kupních cen z katastru nemovitostí. Pracují s informacemi podle jednotlivých typů nemovitostí a území, kde se nemovitosti nacházejí. Jsou důležitým zdrojem pro určení tržní ceny nemovitosti. 

Názor realitních odborníků

Realitní kanceláře a makléři jsou odborníky v oblasti cen nemovitostí. Každodenní kontakt s klienty a jejich starostmi, neustálé sledování trhu s nemovitostmi, právních a daňových aspektů, spolu se znalostmi lokality a všech ekonomických souvislostí na trhu s nemovitostmi, pomáhají revidovat a upravit data získaná z cenových map, inzerátů a katastru nemovitostí.

Online hypoteční kalkulačka

V kalkulačce můžete zjistit předpokládanou výši měsíční splátky i úrokovou sazbu hypotéky pro danou cenu nemovitosti. Online, rychle a bez vkládání kontaktních údajů. Libovolně můžete měnit cenu nemovitosti, výši vlastních prostředků, délku splácení i dobu fixace hypotečního úvěru. Výpočet vychází z aktuálních dat na trhu, proto kalkulačka poskytuje relevantní informace, které vám napoví, jaké máte aktuálně na trhu možnosti.

Online kalkulačku Odhad-zdarma.cz pro vás vyvinula a zdarma provozuje Quantum reality – realitní kancelář Praha, která se touto službou dlouhodobě snaží zvyšovat kvalitu realitního prostředí v České republice. Více informací si můžete přečíst v sekci Jak to funguje?