Odhad bytu

Online kalkulačka zdarma, rychle a bez kontaktních údajů

Online kalkulačka

Hledáte svůj vysněný domov, nebo chcete jen pro zajímavost znát orientační hodnotu vaší nemovitosti? Online kalkulačka je tady pro Vás. Tato služba funguje on-line bez lidského faktoru, zdarma a zároveň po Vás nevyžaduje kontaktní údaje.

Odhad od specialisty

Přemýšlíte o prodeji nebo pronájmu Vaší nemovitosti? Základem úspěchu je dobře stanovená tržní cena. Přesnou tržní cenu získáte díky naší službě Odhad od specialisty.

Odhad bytu

Pro správný odhad tržní ceny bytu je nezbytné zohlednit celou řadu faktorů. To zabere spoustu času a energie a některé z nich často majitele bytů ani nenapadne zvážit. Ať už v případě prodeje, koupě nebo pronájmu. Tržní ceny bytů ovlivňuje technický a právní stav bytu samotného i domu, ve kterém se byt nachází, jeho velikost, dispoziční řešení, poloha bytu v domě, orientace k světovým stranám, vybavení, ale také forma vlastnictví, lokalita, případné právní vady, sousedské vztahy a mnoho dalších faktorů. Proto hledání a porovnávání podobných bytů v dané lokalitě v inzerátech správný odhad ceny nepřinese.

On-line kalkulačka Odhad-zdarma.cz

Díky on-line kalkulačce získáte během několika minut z pohodlí domova odhad tržní ceny bytu. Navíc zdarma a bez nutnosti vložení kontaktních údajů. Kalkulačka má vlastní unikátní algoritmus výpočtu, který čerpá data z několika zdrojů. Ať už jsou to cenové mapy bytů, inzeráty soukromých prodejců nebo realitních kanceláří, nebo data o reálných prodejních cenách bytů z katastru nemovitostí. Všechny výstupy jsou pak revidovány odborníky nejen z oboru realit. 

Tržní odhad nájmu

Stanovení optimální výše nájmu vyžaduje neustálé sledování aktuálního dění na realitním trhu. Ať už pronájem svého bytu teprve promýšlíte, sháníte nájemníka, nebo naopak uvažujete o bydlení v nájmu, správně stanovená výše nájmu je důležitá pro spokojenost obou stran. Jako případný pronajímatel se chráníte před ušlým ziskem, jako potenciální nájemce budete mít jistotu férové ceny. Vše za vás vyřešíme díky výpočtu tržního nájmu v naší kalkulačce.

Odhad bytu od specialistů

Na trhu se můžete setkat s byty, které svým charakterem neodpovídají standartním bytům, například svou velikostí, umístěním, vybavením nebo kombinací více faktorů. Pro tyto atypické byty nelez automatický odhad tržní ceny využít a můžete se obrátit na naše specialisty. Díky každodenní práci s klienty, zkušenostem, znalostem, sledování vývoje a všech souvislostí realitního trhu získáte od našich specialistů odhad tržní ceny, který reflektuje všechny zmíněné faktory, které mají na tržní cenu bytu vliv.

Odhad bytu pro dědické řízení

Odhad tržní ceny bytu pro účely dědického řízení a ve formě požadované notáři můžete také získat on-line, z pohodlí domova.

Online kalkulačku Odhad-zdarma.cz pro vás vyvinula a zdarma provozuje Quantum reality – realitní kancelář Praha, která se touto službou dlouhodobě snaží zvyšovat kvalitu realitního prostředí v České republice. Více informací si můžete přečíst v sekci Jak to funguje?