Odhad bytu

Online kalkulačka zdarma, rychle a bez kontaktních údajů

Cenová mapa nemovitostí

Časté dotazy

Z jakých zdrojů výsledky vycházejí a jak moc jsou přesné?

Náš systém pro výpočet odhadu tržní ceny nemovitostí pracuje s obsáhlým algoritmem. On-line zpracovává vstupní data, která získává z veřejně dostupných zdrojů a z informací jednotlivých institucí veřejné správy. Dále na našem projektu spolupracují odborníci na realitní trh po celé ČR, kteří nám pomáhají neustále zpřesňovat výsledky a jednotlivé části výpočtu. Snažíme se, aby celý projekt byl intuitivní a uživatelsky přívětivý. Z toho důvodu jsme při vytváření naší on-line kalkulačky omezili množství uživatelem zadávaných údajů na nezbytnou míru tak, aby mohla kalkulačku využívat i laická veřejnost. Proto je vypočet do určité míry orientační. V případě potřeby jsou Vám k dispozici naši specialisté, kteří Vám na základě podrobnějších informací, které jim poskytnete, mohou výsledek upřesnit.

Proč může být služba zcela zdarma?

Projekt je financován prostřednictvím spolupráce s našimi realitními partnery. Uživatelé, kteří potřebují využít dalších služeb a odhad tržní ceny jejich nemovitosti byl pouze prvotním krokem, nás mohou požádat o doporučení prověřeného, spolehlivého partnera pro prodej či pronájem své nemovitosti.

Dokážete mi pomoci s prodejem či pronájmem mé nemovitosti?

Odhad-zdarma.cz spolupracuje s prověřenými odborníky z realitního trhu po celé ČR. V případě zájmu našich uživatelů můžeme doporučit odborníky poskytující tyto služby. Za práci našich partnerů se můžeme zaručit – vybíráme si je opravdu pečlivě.

Mám špatné zkušenosti s podobnými službami. Je služba odhad-zdarma.cz opravdu anonymní?

Ano. Zobrazení výsledku v on-line kalkulačce není podmíněno vyplněním jakéhokoliv kontaktního údaje.

Je možné výsledek z online kalkulačky konzultovat s odborníkem?

Odhad-zdarma.cz spolupracuje s prověřenými odborníky z realitního trhu po celé ČR, kteří mimo jiné pomáhají našemu projektu neustále zpřesňovat data. V případě zájmu našich uživatelů jsou tito odborníci k dispozici i pro konzultace. Tyto služby jsou pro naše uživatele samozřejmě také zdarma.

Odhad nemovitosti
zdarma a online

Odhad získáte online, rychle a bez nutnosti zadávání kontaktních údajů. Online kalkulačka vypracuje odhad ceny nemovitosti i optimální výši nájemného. Odhad nemovitosti zdarma je stanoven na základě údajů z několika různých zdrojů, jako jsou informace z katastru nemovitostí o realizovaných prodejích, cenové mapy, inzerce apod. Dále je výpočet upraven speciálně vyvinutým algoritmem a výsledky jsou revidovány odborníky. Existují samozřejmě i atypické nemovitosti, u kterých nelze automaticky určit odhad tržní ceny. Pro tento případ jsou Vám k dispozici naši realitní specialisté.

Odhad optimální výše nájmu

Odhad nemusí být jen na cenu nemovitosti, lze odhadnout i optimální výši nájmu. Na základě zadaných klíčových parametrů zjistíte optimální výši nájmu pro byt i dům. Online kalkulačka je neustále aktualizovaná a na výsledek se tak můžete spolehnout.

Odhad ceny nemovitosti pro dědické řízení

Notář po Vás může požadovat odhad ceny nemovitosti. Tržní odhad získáte pohodlně v kalkulačce, nicméně pro potřeby dědického řízení potřebuje vypracovat odhad od specialisty v rozsahu požadovaném notáři. I tuto službu pro Vás zajišťujeme. Při odhadu ceny specialistou vycházíme ze skutečných tržních cen zrealizovaných obchodů získaných na základě dat z katastru nemovitostí, z cenových map a ze zkušeností s realizovanými prodeji obdobných nemovitostí a družstevních podílů v dané lokalitě.

Online hypoteční kalkulačka

Online, rychle a bez vkládání kontaktních údajů zjistíte předpokládanou výši měsíční splátky i úrokovou sazbu. Libovolně můžete měnit cenu nemovitosti, výši vlastních prostředků, délku splácení i dobu fixace hypotečního úvěru. Při výpočtu vycházíme z aktuálních tržních dat, proto kalkulačka poskytuje relevantní informace, které Vám napoví, jaké máte aktuálně na trhu možnosti.

Odhad nemovitosti zdarma a cenové mapy

Jedním ze zdrojů pro spolehlivý výpočet jsou cenové mapy. Tyto informace nicméně dále revidujeme speciálně vyvinutým algoritmem i názory odborníků.

Online kalkulačku pro Vás vyvinula a zdarma provozuje společnost ODHAD ZDARMA s. r. o., která se touto službou dlouhodobě snaží zvyšovat kvalitu realitního prostředí v České republice. Více informací si můžete přečíst v sekci Jak to funguje.