Odhad ceny bytu

Online kalkulačka zdarma, rychle a bez kontaktních údajů

Online kalkulačka

Hledáte svůj vysněný domov, nebo chcete jen pro zajímavost znát orientační hodnotu vaší nemovitosti? Online kalkulačka je tady pro Vás. Tato služba funguje on-line bez lidského faktoru, zdarma a zároveň po Vás nevyžaduje kontaktní údaje.

Odhad od specialisty

Přemýšlíte o prodeji nebo pronájmu Vaší nemovitosti? Základem úspěchu je dobře stanovená tržní cena. Přesnou tržní cenu získáte díky naší službě Odhad od specialisty.

Odhad ceny bytu

Pro správný odhad ceny bytu je nutné pořád sledovat aktuální situaci na trhu s nemovitostmi. Ceny bytů díky neustále se měnící situaci na trhu prochází vývojem, na který působí řada vlivů. Do ceny bytu, který se rozhodnete koupit nebo prodat, se promítá nejen technický a právní stav samotného bytu a celého domu, ale také forma vlastnictví, poloha v domě, orientace ke světovým stranám, občanská a dopravní obslužnost a řada dalších faktorů, které pouhým prohlížením inzerátů nezjistíte. Proto jen samotné prohlížení inzerátů pro porovnání cen bytů nestačí.

On-line kalkulačka Odhad-zdarma.cz

Online kalkulačka pracuje při určení tržní ceny bytu s velkým množstvím dat z několika různých zdrojů, například s daty z katastru nemovitostí, cenových map, informací o uskutečněných prodejích, inzerátů soukromých prodejců i realitních kanceláří a dalších. Algoritmus výpočtu je unikátní a prochází neustálým vývojem. Výsledek pak korigují odborníci z oboru realit. U některých nestandartních nebo atypických bytů nelze určit odhad tržní ceny automaticky, v takovém případě se lze obrátit na naše realitní specialisty.

Cenová mapa bytu

Cenové mapy bytů a dalších typů nemovitostí jsou důležitým zdrojem informací pro stanovení tržní ceny bytu. Tyto cenové mapy totiž pracují s informacemi z uskutečněných prodejů bytů nebo skutečných kupních cen v katastru nemovitostí. Jak z názvu vyplývá, cenové mapy poskytují reálná data o nemovitostech a územích, kde se nemovitosti nacházejí.

Zkušenost realitního poradce

Orientovat se ve všech ekonomických souvislostech realitního trhu je pro běžného člověka obtížné a časově náročné. Realitní makléři díky každodenní práci s klienty znají nejen jejich starosti a potřeby, ale dobře znají také příslušnou lokalitu a umí pomoci i s právními, daňovými a účetními souvislostmi každého obchodu s nemovitostí. Umí odborně posoudit všechny faktory, které mají na odhad ceny bytu vliv bez emocí a s potřebnou mírou nadhledu. Právě jejich pohled pomáhá korigovat a upravit data získaná z cenových map, inzerátů a katastru nemovitostí.

Hypoteční kalkulačka on-line a bez závazku

Jak financovat případnou koupi bytu patří k základním otázkám, na kterou je potřeba myslet už při prvních úvahách o pořízení nového bytu. Kalkulačka pracuje s aktualizovanými tržními daty a umožňuje získat předpokládanou výši měsíční splátky a úrokovou sazbu pro danou cenu bytu. Cenu bytu i výši vlastních prostředků můžete libovolně měnit. Možnosti financování vámi vybraného bytu ověříte zdarma, z pohodlí domova a bez vkládání kontaktních údajů. Orientační výpočet vás k ničemu nezavazuje.

Online kalkulačku Odhad-zdarma.cz pro vás vyvinula a zdarma provozuje Quantum reality – realitní kancelář Praha, která se touto službou dlouhodobě snaží zvyšovat kvalitu realitního prostředí v České republice. Více informací si můžete přečíst v sekci Jak to funguje?