Odhad ceny pozemku

Online kalkulačka zdarma, rychle a bez kontaktních údajů

Online kalkulačka

Hledáte svůj vysněný domov, nebo chcete jen pro zajímavost znát orientační hodnotu vaší nemovitosti? Online kalkulačka je tady pro Vás. Tato služba funguje on-line bez lidského faktoru, zdarma a zároveň po Vás nevyžaduje kontaktní údaje.

Odhad od specialisty

Přemýšlíte o prodeji nebo pronájmu Vaší nemovitosti? Základem úspěchu je dobře stanovená tržní cena. Přesnou tržní cenu získáte díky naší službě Odhad od specialisty.

Odhad ceny pozemku

Do tržní ceny pozemku se promítá nejen jeho faktický a právní stav v daném čase, ale i plánovaný budoucí vývoj v dané lokalitě a řada dalších vlivů. Mnohé z nich pouhým prohlížením inzerátů nezjistíte a vyžadují více času i vaší energie. Vliv na cenu a vaše rozhodování bude mít zasíťování pozemku, případné „právní vady” (např. věcné břemeno průjezdu), rozměry pozemku, charakter (výhled z pozemku, orientace k světovým stranám, svažitost, druh a stav podloží), lokalita (atraktivnost lokality, přístupová cesta a její udržování v zimě, občanská vybavenost, blízkost rušných komunikací nebo průmyslové zástavby) a mnoho dalších faktorů. 

On-line kalkulačka Odhad-zdarma.cz

Objektivní a odborný odhad tržní ceny pozemku získáte zdarma a zcela nezávazně v naší on-line kalkulačce. Velmi rychle, bez zadávání kontaktních údajů, tedy doslova na pár kliknutí. Výsledný výpočet vyhodnocuje více zdrojů. Informace z cenových map pozemků a informace ze skutečných prodejních cen z katastru nemovitostí. Také informace z inzerovaných nemovitostí na realitních portálech a od realitních kanceláří.  Díky vlastnímu algoritmu výpočtu, který byl vyvinut ve spolupráci s odborníky z oboru realit, získáte relevantní odhad tržní ceny pozemku napříč celou Českou republikou.

Tržní odhad nájmu

Určení optimální ceny nájmu je důležité jak pro potenciální nájemníky, tak pro pronajímatele. Trh s nájmy se neustále mění a podléhá mnoha vlivům. Jejich správné vyhodnocení a odhadování budoucího vývoje není jednoduché. S naší kalkulačkou získáte relevantní odhad tržní ceny nájmu a nemusíte mít obavy ze ztráty ušlého zisku. Pokud byste jako pronajímatel nabídl svou nemovitost za příliš nízký nájem nebo naopak pro příliš vysoký nájem nemohl pro svou nemovitost dlouho najít žádného zájemce. A jako potenciální zájemce o pronájem máte jistotu férové ceny v dané lokalitě a pro daný typ nemovitosti. 

Odhad ceny pozemku od specialistů

Odhad tržní ceny pozemku od specialisty můžete získat jak pro standartní pozemky, tak pro ty atypické, kde automatický odhad tržní ceny nelze použít. Realitní odborníci mají mnohaleté zkušenosti s transakcemi všech typů nemovitostí, včetně pozemků. Jsou v každodenním kontaktu s klienty, znají jejich starosti i potřeby. A také dobrá znalost realitního trhu i dané lokality a neustálý přehled o vývoji na trhu umožňují vyhotovení skutečně expertního odhadu tržní ceny pro všechny typy nemovitostí určených k bydlení (pozemek, byt i dům).

Odhad ceny pozemku pro dědické řízení

S odborným oceněním pozemku a dalších typů nemovitostí v dědickém řízení se můžete obrátit také na naši kalkulačku Odhad-zdarma.cz.  Za férovou cenu získáte odhad, který splňuje všechny požadavky notáře na ocenění nemovitého majetku pro účely dědického řízení.

Online kalkulačku Odhad-zdarma.cz pro vás vyvinula a zdarma provozuje Quantum reality – realitní kancelář Praha, která se touto službou dlouhodobě snaží zvyšovat kvalitu realitního prostředí v České republice. Více informací si můžete přečíst v sekci Jak to funguje?