Odhad domu

Online kalkulačka zdarma, rychle a bez kontaktních údajů

Online kalkulačka

Hledáte svůj vysněný domov, nebo chcete jen pro zajímavost znát orientační hodnotu vaší nemovitosti? Online kalkulačka je tady pro Vás. Tato služba funguje on-line bez lidského faktoru, zdarma a zároveň po Vás nevyžaduje kontaktní údaje.

Odhad od specialisty

Přemýšlíte o prodeji nebo pronájmu Vaší nemovitosti? Základem úspěchu je dobře stanovená tržní cena. Přesnou tržní cenu získáte díky naší službě Odhad od specialisty.

Odhad domu

Tržní cenu rodinného domu ovlivňuje celá řada faktorů. Nejen v případě prodeje má pak správně stanovený odhad tržní ceny domu zásadní vliv na úspěšnost celé transakce. Na ceny rodinných domů má vliv jejich stáří, velikost, celkový stavebně-technický stav, právní stav, samozřejmě také lokalita, dopravní a občanská vybavenost, plánovaný budoucí vývoj v lokalitě, sousedské vztahy a mnoho dalších faktorů. Pustit se do odhadu ceny rodinného domu na vlastní pěst pro majitele obvykle znamená, že začnou prohlížet inzeráty podobných nemovitostí v okolí, což stojí spoustu času a energie. V inzerátech však správnou cenu rodinného domu nenajdete.

On-line kalkulačka Odhad-zdarma.cz

On-line, bez zadáváních kontaktních údajů a samozřejmě zdarma vypočítáme odhad tržní ceny rodinného domu. Vše velmi rychle a na několik kliknutí. Pracujeme s údaji z více zdrojů: cenových map rodinných domů, uskutečněných prodejů v katastru nemovitostí, inzerátů od soukromých prodejců i z realitních portálů. Speciálně vyvinutý algoritmus výpočtu je pak upraven realitními odborníky. 

Tržní odhad nájmu

Stanovení nájemného doporučujeme věnovat zvýšenou pozornost ještě před tím, než se rozhodnete nemovitost pronajímat nebo si vyberete bydlení v nájmu. V případě příliš nízkého nájmu budete jako případný nájemce spokojený, ale jako pronajímatel přijdete o možný zisk. V případě příliš vysokého nájmu může být nemovitost několik měsíců bez zájemců a ušlý nájem představuje ztrátu. Pokud pronájem hledáte a nebudete si cenou nájmu jistí, možná vám pro přílišné váhání „uteče“ nejlepší nabídka nebo naopak „bezhlavě“ skočíte do nájemního vztahu, kde nakonec nebudete úplně spokojeni. Vše za vás vyřešíme díky výpočtu optimální výše tržního nájmu v naší kalkulačce.

Odhad rodinného domu od specialistů

Vedle automaticky zpracovaného odhadu tržní ceny můžete získat odhad tržní ceny rodinného domu od realitních specialistů. A to jak v případě standartních rodinných domů, tak v případě atypických rodinných domů, pro které automatický odhad tržní ceny nelze použít. Díky každodenním zkušenostem a kontaktu s klienty, znalosti realitního trhu i dané lokality a neustálému monitoringu vývoje na trhu poskytují naši specialisté relevantní tržní odhad cen všech typů nemovitostí.

Odhad rodinného domu pro dědické řízení

Za férovou cenu vypracujeme odhad tržní ceny rodinného domu ve formě požadované notáři v rámci dědického řízení. Požádat můžete on-line, z pohodlí domova.

Online kalkulačku Odhad-zdarma.cz pro vás vyvinula a zdarma provozuje Quantum reality – realitní kancelář Praha, která se touto službou dlouhodobě snaží zvyšovat kvalitu realitního prostředí v České republice. Více informací si můžete přečíst v sekci Jak to funguje?