Odhad nemovitosti pro dědické řízení

Online kalkulačka zdarma, rychle a bez kontaktních údajů

Online kalkulačka

Chcete znát orientační hodnotu nemovitosti? Online kalkulačka je tady pro Vás. Tato služba funguje on-line bez lidského faktoru, zdarma a zároveň po Vás nevyžaduje kontaktní údaje.

Odhad od specialisty

Potřebujete odhad pro notáře? Naši specialisté s mnohaletými zkušenostmi pro Vás obratem vypracují odhad v rozsahu požadovaném notáři.

Odhad nemovitosti pro dědické řízení

Odhad získáte online, rychle a bez nutnosti zadávání kontaktních údajů. Online kalkulačka vypracuje odhad ceny nemovitosti i optimální výši nájemného. Odhad nemovitosti zdarma je stanoven na základě údajů z několika různých zdrojů, jako jsou informace z katastru nemovitostí o realizovaných prodejích, cenové mapy, inzerce apod. Dále je výpočet upraven speciálně vyvinutým algoritmem a výsledky jsou revidovány odborníky. Existují samozřejmě i atypické nemovitosti, u kterých nelze automaticky určit odhad tržní ceny. Pro tento případ jsou Vám k dispozici naši realitní specialisté.

Odhad optimální výše nájmu

Odhad nemusí být jen na cenu nemovitosti, lze odhadnout i optimální výši nájmu. Na základě zadaných klíčových parametrů zjistíte optimální výši nájmu pro byt i dům. Online kalkulačka je neustále aktualizovaná a na výsledek se tak můžete spolehnout.

Odhad ceny nemovitosti pro dědické řízení

Notář po Vás může požadovat odhad ceny nemovitosti. Tržní odhad získáte pohodlně v kalkulačce, nicméně pro potřeby dědického řízení potřebuje vypracovat odhad od specialisty v rozsahu požadovaném notáři. I tuto službu pro Vás zajišťujeme. Při odhadu ceny specialisty vychází ze skutečných tržních cen zrealizovaných obchodů získaných na základě dat z katastru nemovitostí, z cenových map a ze zkušeností s realizovanými prodeji obdobných nemovitostí a družstevních podílů v dané lokalitě.

Online hypoteční kalkulačka

Online, rychle a bez vkládání kontaktních údajů zjistíte předpokládanou výši měsíční splátky i úrokovou sazbu. Libovolně můžete měnit cenu nemovitosti, výši vlastních prostředků, délku splácení i dobu fikace hypotečního úvěru. Při výpočtu vycházíme z aktuálních tržních dat, proto kalkulačka poskytuje relevantní informace, které Vám napoví, jaké máte aktuálně na trhu možnosti.

Odhad nemovitosti zdarma a cenové mapy

Jedním ze zdrojů pro spolehlivý výpočet jsou cenové mapy. Tyto informace nicméně dále revidujeme speciálně vyvinutým algoritmem i názory odborníků.

Online kalkulačku pro vás vyvinula a zdarma provozuje Quantum reality – Realitní kancelář Praha, která se touto službou dlouhodobě snaží zvyšovat kvalitu realitního prostředí v České republice. Více informací si můžete přečíst v sekci Jak to funguje?